podcast nieruchomości

Jedyny taki podcast – Nieruchomości bez ściemy, czyli pogadanki u Anki

Jeśli szukasz sposobu na poszerzenie swoich horyzontów w zakresie nieruchomości, pewnie chciałbyś wiedzieć znacznie więcej o kupnie, inwestowaniu, czy o zmianach w przepisach. Proponuję Ci wygodną formę, jaką są podcasty, aby nieruchomości mogły już wkrótce stać się Twoją nową domeną. Idź z duchem czasu — po prostu zabierz ze sobą smartfon i włącz, kiedy masz wolną chwilę podcast – Nieruchomości bez ściemy, czyli pogadanki u Anki.
Wielu moich klientów, którzy szukają porad dotyczących nieruchomości, nie ma dużo czasu, realizując jedno zadanie po drugim ze swoich napiętych harmonogramów. Bez względu na to, co i gdzie robisz w danym dniu, możesz odtworzyć moje podcasty o nieruchomościach i posłuchać informacji na interesujące Cię tematy tj. inwestowanie w nieruchomości. Jeśli szukasz rzetelnego podcastu o nieruchomościach, jesteś we właściwym miejscu. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez zawiłości prawa związanego z kupnem domu lub mieszkania. Poznasz wszystkie plusy i minusy kupowania nieruchomości na różnych rynkach. Dowiesz się ponadto, czym różni się rynek pierwotny sprzedaży nieruchomości od rynku wtórnego i przekonasz się, na którym z nich lepiej zrealizujesz swoje potrzeby. Dzięki moim audycjom upewnisz się, jakie procedury wiążą się z kupnem lub sprzedażą działki, domu lub mieszkania. Będziesz wiedzieć, na co być przygotowanym i jak przewidzieć ewentualne przeszkody. Zapewne nie raz zdradzę Ci też kilka branżowych tajemnic i opowiem ciekawe anegdoty

Jesteś głodny wiedzy? Podcast Nieruchomości bez ściemy! zaspokoi Twój apetyt

Wyobraź sobie, że możesz usiąść z wybranym ekspertem i swobodnie porozmawiać o swoich planach, możliwościach i wątpliwościach co do planowanej inwestycji. Namiastkę tego da Ci mój podcast o nieruchomościach. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek akurat robisz, wygodnie i w wybranym przez siebie momencie wsłuchaj się w porady moje i ekspertów, którzy których zapraszam. Dzięki liście odtwarzania podcastów o nieruchomościach możesz słuchać audycji podczas jazdy na spotkanie, jedząc śniadanie, będąc w sklepie — lub w dowolnej innej sytuacji, gdy tylko masz na to ochotę. Ten podcast dot. nieruchomości cyklicznie dostarcza praktycznych porad od inwestorów i innych specjalistów z branży nieruchomości. Stworzone przeze mnie odcinki działają jak standardowa audycja radiowa, z segmentami i wypowiedziami ekspertów. Omawiam z nimi aktualne trendy i informacje mające wpływ na krajowy rynek nieruchomości, a także poruszam popularne tematy związane z rynkiem mieszkań i domów. Wysłuchasz też porad skierowanych do osób, które kupują i sprzedają nieruchomości po raz pierwszy.   Zapraszam!