www.nieruchomoscidsplus.pl

Anna Strzelczyk

ekspert nieruchomości Anna Strzelczyk

Ekspert nieruchomości  – wiedza i doświadczenie, którym możesz zaufać

Rynek nieruchomości to bardzo dynamiczne środowisko. Jeśli w ciągu kilkunastu lat zdarzyło Ci się kupić lub sprzedać działkę budowlaną lub inne nieruchomości, dokładnie wiesz, co mam na myśli. Zmieniły się przepisy prawne i podejście stron, w którym widać ciągle rosnący poziom profesjonalizmu. 

Deweloperzy sprzedający nieruchomości to coraz lepiej wykwalifikowani specjaliści, dbający o bezpieczeństwo klientów i oferujący im obsługę na najwyższym poziomie. Z kolei klienci są coraz bardziej świadomi i stawiają na bezproblemową transakcję. Większa dojrzałość sprzedających i chęć zapewnienia sobie poczucia bezpieczeństwa kupujących spowodowały, że zawody takie jak specjalista ds. nieruchomości cieszą się dużym zaufaniem. Dlatego moim nadrzędnym celem w tej pracy jest skuteczne pomaganie ludziom, którzy pragną spełnić swoje marzenia o nowym lokum. Skutecznie pomogę i Tobie.

Dlaczego zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami?

Trudno byłoby mi wymienić inne zajęcie, które tak wpłynęło na moje życie. Nie jestem też w stanie określić, kiedy pomoc ludziom w realizacji marzeń o idealnym domu stała się moim sposobem na życie i hobby w jednym. Zadowolenie, a czasem nawet wzruszenie w głosach moich klientów to coś, co powoduje, że z ogromną chęcią chcę realizować kolejne potrzeby osób, które powierzają mi kupno lub sprzedaż domu, mieszkania czy działki. Lubię pracę z ludźmi i pewnie dlatego jestem w stanie im skutecznie pomagać od 15 lat.

Jak moje doświadczenie i wiedza pomogą Tobie?

W mojej pracy najważniejszy jest uśmiech zadowolonego klienta. To on świadczy o tym, że moje rady, a czasem uwagi były trafne i przyczyniły się do realizacji marzenia kolejnej osoby. Setki obsłużonych transakcji i tysiące zadowolonych klientów to spora kolekcja uśmiechów!

Aby utrzymać wysoką jakość usług, od 15 lat pracuję z ludźmi nad spełnianiem ich planów o własnych czterech kątach. Ciągłe dbanie o jakość mojej wiedzy pozwoliło mi stać się licencjonowaną pośredniczką w obrocie nieruchomościami i brokerem nieruchomości zdobywając tytuł Mistrza. Można więc powiedzieć, że moje biuro nieruchomości zajmuje się kupnem i sprzedażą nieruchomości po mistrzowsku. Ponadto jestem Mediatorem Sądowym, co pomaga mi przy transakcjach skłóconych stron.

Elastycznie dopasowuję się do szybkich zmian na rynku, aby zawsze służyć aktualną wiedzą. To dlatego staram się ułatwiać moim przyszłym klientom dostęp do wiedzy związanej z nieruchomościami. Wiem, że osoby poszukujące nieruchomości są zalewane ogromem informacji i nowinek z rynku nieruchomości, dlatego z mojej inicjatywy powstała darmowa aplikacja iKuku, która usprawni dla Ciebie proces wyszukiwania domu, wymarzonego mieszkania lub działki. Swoją wiedzą dzielę się też w podcaście Nieruchomości bez ściemy, czyli pogadanki u Anki.

Chcesz poznać świat nieruchomości od środka, aby zrozumieć jego zawiłości? A może interesują Cię obecne trendy w branży lub rozwiązania prawne? Moje podcasty sprawnie przeprowadzą Cię przez gąszcz wątpliwości, bo odpowiadam w nim na pytania zadane przez klientów.

Czym charakteryzuje się dobry ekspert nieruchomości?

Czy wiesz, że ekspert nieruchomości to ktoś więcej niż agent? To osoba, która przeprowadzi Cię przez cały proces kupna lub sprzedaży nieruchomości. Dobry doradca ds. nieruchomości nie tylko zadba o bezpieczeństwo transakcji, ale jednocześnie za swój cel obierze sobie realizację Twoich potrzeb. Twój przewodnik po rynku nieruchomości powinien być łatwy we współpracy i komunikatywny. Ważne jest również, aby był słowny.

Ekspert rynku nieruchomości powinien wykazywać się pewnymi cechami i umiejętnościami. Profesjonalna obsługa w tej branży to:

  1. Rozległa wiedza w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości, która wynika przede wszystkim z doświadczenia na rynku. Dobry specjalista ds. nieruchomości zna doskonale lokalny rynek nieruchomości, a także jest na bieżąco z obecnymi trendami w branży. Zawód ten wymaga też obeznania w architekturze, marketingu i sposobach promocji.
  2. Indywidualne podejście do klienta. Dobry ekspert nieruchomości za swój priorytet stawia sprostanie wymogom klienta, nawet jeśli poprzeczka została postawiona wysoko. Oznacza to umiejętność trzymania ręki na pulsie — zachęcenia do transakcji, gdy jest korzystna lub zniechęcenia, gdy klient w jej wyniku miałby na czymś stracić.
  3. Dobra organizacja pracy. Praca w charakterze doradcy ds. rynku nieruchomości wymaga elastycznego podejścia do wyzwań, jakim jest np. dyspozycyjność. Dobrego eksperta nieruchomości poznasz po tym, że sprawnie odpowiada na Twoje pytania i jest gotowy, by rozwiać wątpliwości. Wymaga to dużej samodyscypliny i umiejętności zarządzania czasem.
  4. Nastawienie na budowanie relacji. Prowadzenie rozmów czy negocjacji to chleb powszedni eksperta ds. nieruchomości. Sposób ich prowadzenia to klucz do sukcesu. Warto zaufać doradcy ds. nieruchomości, który jest otwarty na zmiany czy dyskusję i zawsze dąży do rozwiązania, które zadowoli obie strony transakcji.

Przeprowadzę Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości

Dzięki współpracy ze mną zyskujesz dwie najważniejsze rzeczy: czas i bezpieczeństwo. Z chęcią poznam Twoje marzenia i stanę się częścią zespołu do ich realizacji. Określimy razem kierunek i sposób działania, zanim dokonasz transakcji. Liczę na Twoje zaufanie w zamian za moje doświadczenie. Wieloletnia obecność na rynku jest dla Ciebie gwarancją mojego właściwego podejścia.

Chcesz sprawdzić, jak wygląda moja praca eksperta ds. nieruchomości w praktyce? Skontaktuj się ze mną. Dowiem się, czego potrzebujesz i od razu możemy zabierać się do działania! Tylko kilka kroków dzieli Cię od udanego kupna lub sprzedaży nieruchomości — mieszkania, domu czy działki.